Нові надходження книжкових видань
15 лютого 2021 - 21 лютого 2021

728165 B
   35

Фоменко Олександр Якович
Правила дорожнього руху України [Текст] : автошкола : коментар у малюнках / О. Я. Фоменко, Б. Л. Раціборинський, В. Є. Гусар ; Кабінет Міністрів України, Головний сервісний центр МВС України; Київ УКРСПЕЦВИДАВ : 2021, . - 112 c. кол.,. іл.

Анотація: Посібник містить детальні ілюстровані пояснення до чинних правил дорожнього руху України (зі змінами і доповненнями, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України), які допоможуть краще засвоїти матеріал і ефективно застосовувати його на практиці. Органічна єдність офіційного тексту ПДР і коментарів у малюнках полегшить вивчення ПДР, що своєю чергою дозволить водію краще орієнтуватися в реальних дорожніх ситуаціях, швидко і правильно приймати рішення. Видання доповнене необхідними для водіїв додатками: "Дорожні знаки", "Дорожня розмітка" (коментар у малюнках), "Сигнали регулювальника" (пояснення), "Дії водія при ДТП (алгоритм)", "Відповідальність за порушення та злочини у сфері безпеки дорожнього руху (нові штрафи)", "Основи автотранспортного права". Відеододаток "Дорожні знаки та розмітка" можна завантажити за QR-кодом на обкладинці. Використовуючи його, можна швидко та легко вивчити значення і застосування дорожніх знаків та розмітки.
728163 B
   656

Панарін Євгеній Володимирович
Підручник водія. Повний курс теоретичних знань відповідно до типової навчальної програми автошкіл [Текст] : навч. посібник / [Є. В. Панарін, О. Є. Панарін, Д. Є. Панарін А. Ю. Барінова]; Київ УКРСПЕЦВИДАВ : 2020, . - 144 c. іл.,. Бібліогр.: с. 144.

Анотація: У навчальному посібнику подано повний курс навчання відповідно до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 229 від 02.03.2010. Розглянуто будову і технічне обслуговування транспортного засобу, основи керування та вимоги безпеки дорожнього руху. Також викладено порядок організації та надання домедичної допомоги потерпілим у ДТП, основи автотранспортного права, основи психофізіології та етики поведінки водія. Окремо наведено опис дій водія в разі ДТП. Містить безкоштовні електронні додатки.
728162 B
   004

Мартін Роберт Сесіл
Чистий код: створення і рефакторинг за допомогою Agile [Текст] : [науково-популярне вид.] / Роберт С. Мартін ; [перекл. з англ. Ігоря Бондаря-Терещенка]; "Ранок", Вид-во : 2021, . - 448 c. іл.,. Бібліогр. в кінці розд.. - Алф.-Предм. покажч.: с. 441-446.

Анотація: Роберт Мартін, також відомий як дядечко Боб, – знакова постать у світі розробки ПЗ, блискучий професіонал, міжнародний консультант, один із тих, хто створив у 2001 році всесвітньо відомий Agile-маніфест. "Чистий код" – мабуть, найвідоміша й найпопулярніша книжка цього автора. Навіть поганий програмний код може працювати. Однак якщо він не є "чистим", це заважатиме розвитку проєкту, відтягуючи значні ресурси на його підтримку та "приборкання". Книжка Р. Мартіна присвячена саме гарному програмуванню і насичена реальними прикладами коду. Із нею ви навчитеся відрізняти хороший код від поганого, дізнаєтеся, як писати гарний код і як перетворити поганий код на по-справжньому чистий. Автор наводить принципи, патерни і прийоми написання чистого коду, практичні сценарії зростаючої складності, перелік евристичних правил і "запахів коду". Загалом це першокласна база знань і прикладів, що описують хід нашої думки в процесі читання, написання та чищення коду.
728161 B
   53

Керролл Шон
Частинка на краю Всесвіту. Як полювання на Гіггсів бозон веде нас до початку Нового Світу [Текст] : [науково-популярне вид.] / Шон Керролл ; [пер. з англ. Святослава Михаця]; Фабула, Вид-во : 2019, . - 304 c. іл.,. Бібліогр.: с. 283-289. - Алф. покажч.: с. 292-303.

Анотація: Шон Керролл – фізик Каліфорнійського технологічного інституту й визнаний науковий письменник – розкриває таємниці ідей, пошуків та чудес, що підштовхнули до відкриття бозона Гіґґса. Це фундаментальна частинка, яку не можна спостерігати безпосередньо, але існування якої можна припустити завдяки непрямим свідченням у прискорювачі з високими енергіями. Книжка також описує бозон Гіґґса в контексті фізики елементарних частинок, яку Керролл прекрасно роз'яснює, вдаючись до багатьох метафор із повсякденного досвіду, щоб додати певної конкретності дуже абстрактним поняттям. Йото стилю притаманне почуття гумору й вміння зацікавити читача.
t=1.4376449584961