Нові надходження книжкових видань
04 січня 2021 - 10 січня 2021

727613 R
   004

Смолій Віктор Вікторович
Системи візуалізації та розпізнавання образів [Текст] : навч. посібник / Смолій В. В., Савицька Я. А., Місюра М. Д., Шкарупило В. В. ; Національний університет біоресурсів і природокористування України; України НУБіП : 2020, . - 200 c. граф.,. рис.,. табл.,. Бібліогр. в кінці розд..

Анотація: Навчальний посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів ОС "Магістр", які навчаються за спеціальністю 123 – Комп'ютерна інженерія. Розділи посібника охоплюють основні питання зі створення систем здатних відтворювати графічну інформацію, вводити її у комп'ютерні системи та обробляти з метою покращення чи розпізнавання. Навчальний посібник відповідає програмі дисципліни "Системи візуалізації і розпізнавання образів".
727612 R
   656

Ревенко Виталий Юрьевич
Навигация в вопросах и ответах [Текст] : учеб. пособие / В. Ю. Ревенко; "ОМА"] [НУ : 2020, . - 433 c. b-карты рис.,. табл.,. Библиогр.: с. 404-407.

Анотація: У навчальному посібнику викладено основні розділи провідної дисципліни судноводіння – "Навігації і лоції": основні поняття в навігації; картографія; навігаційне обладнання морських шляхів; керівництва і посібники для плавання; числення шляху судна; визначення місця судна в морі; радіотехнічні засоби навігації; економічні питання навігації; припливи; електронна картографія; планування рейсу. Особливу увагу звернуто на використання на суднах глобальної навігаційної супутникової системи і електронних картографічних навігаційних систем.
727601 R
   63

Сідашенко Олександр Іванович
Сучасний українсько-англійський словник термінів технологічних систем ремонтного виробництва [Текст] : [навч. видання] / [Сідашенко О. І., Тіхонов О. В., Пільгуй Н. М. та ін.] ; Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка; плюс ДІса : 2020, . - 456 c. іл.,. Алф. покажч. англ. термінів: с. 434-455.

Анотація: Сучасний тлумачний українсько-англійський словник містить більш, як 1300 термінів в галузі технологічних систем ремонтного виробництва. Матеріали, наведені в тлумачному українсько-англійському словнику, можуть бути корисними для студентів і викладачів інженерних спеціальностей закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації, для магістрів, аспірантів в якості навчального посібника, а також для широкого кола фахівців ремонтних підприємств різних форм власності, та для англомовних студентів, що навчаються за відповідним напрямом в Україні.
t=1.4164650440216